خانه / پیوند قلب

پیوند قلب

آیا می دانید که کدام  دسته از بیماران به پیوند قلب نیازمندند؟
بیشتر پیوندهای قلب بر روی افرادی انجام می شود که به نارسائی شدید قلبی دچار شده اند. این نارسائی های قلبی معمولاً عبارتند از:
–    بیماری شریان های اکلیلی قلب
–    بیماری ماهیچه های قلبی ((cardiomyopathy))

افرادی که ناراحتی ذیل را دارند عمل پیوند قلب بر روی آنان انجام می شود:
–    حالات شدید و غیر عادی و مادر زادی قلب
–    تپش یا ریتم تند و غیر قابل کنترل قلب.
چنانچه شما را به مرکز پیوند قلب اعزام نمایتد. لازم است از شما معاینات و آزمایشات مختلفی بعمل آید تا در نتیجه ی این آزمایشات پیش بینی بیماری شما و مال اندیشی های لازم بعمل آورند. معمولاً نام بیمارانی را که احتمال مرگ آنان در یکسال آینده ۵۰/۵۰ است و در لیست منتظرین نوبت می نویسند. حتی اگر به اینگونه بیماران داروهای مدر و باز دارنده هایی از قبیل (ACE inhibitors) شود

پیوند قلب در افراد مبتلا به بیماری عروق کورونر قلب

اینگونه افراد ممکن است در گذشته به حملات قلبی مبتلا شده باشند. بر روی بعضی از آنان ممکن است عمل جراحی بای پاس برای آنژین صدری که داشته اند انجام شده ولی هنوز از تنگی نفس، مشکل دفع مایعات و خستگی رنج می برند. در موارد بسیار نادر ممکن است بیمارانی که نمی توان آنژین صدری آنان را به نظم در آورد عمل پیوند قلب بر روی آنان انجام شود.

بیماران ماهیچه های قلبی و پیوند قلب

بعضی از بیمارانی که ماهیچه های قلب آنان در اثر نارسایی هایی که قلب آنان در گذشته داشته است ممکن است به عمل پیوند قلب احتیاج داشته باشند. بیماری ماهیچه های قلب به علت نارسائی و اختلال در ماهیچه های قلب است که امکان دارد در اثر عفونت از طریق ویروس ها بوجود اید. در هر حال، علت این کار هنوز ناشناخته است. این گونه بیماران معمولاً جوان تر از افرادی هستند که از بیماری های شریان های اکلیلی قلب رنج می برند و چه بسا فرسلیش ماهیچه های قلب آنان نیز سریعتر باشد. در هر حال، این فرسایش، یا شدیدتر شدن بیماری، در افراد مختلف فرق می کند و فقط اقلیت محدودی از این بیماران هستند که به پیوند قلب نیاز پیدا می کنند.

پیوند قلب در افرادی که به بیماری حاد دریچه های قلب مبتلا هستند، یا اینکه به وضع غیر عادی و مادر زادی قلب گرفتارند

کمی از این افراد به علت وضع غیر عادی و حاد مادر زادی، یا موروثی خود، به پیوند قلب نیازمندند. بسیاری از آنان در گذشته عمل جراحی بر روی قلب آنان انجام شده است ولی قلب آنان آنقدر خسارت دیده، یا اینکه آنقدر غیر عادی است که باید در سر تا عمر رنج برند.

پیوند قلب در افراد با تپش غیر قابل کنترل قلب

بندرت ممکن است بیماری به علت غیر قابل کنترل بودن تپش قلب خود، و ریتم تندی که دارد، نیازمند به پیوند قلب داشته باشد.

۱۴ دیدگاه

 1. replica hermes picotin forum hermes scarf replica price singapore vrddtmljh

 2. neon hermes bag replica wholesale

  neon hermes bag replica wholesale hermes collier de chien replica uk gold bayavbo

 3. I produce my own china on every occasion I personally hover…purpose they are really now attractive! I go camping out way up piles in that person. I actually carry results! That i bring these folks every last chance I purchase because they’re hence awesome.

 4. fake hermes twilly jual replica hermes ostrich natural sable zknhflxx

 5. Great seller. Quick shipping as well!

 6. Shuffler@gmail.com

 7. hermes replica slippers singapore

  hermes replica slippers singapore spot fake birkin kaufen frtovym

 8. Perfect site buddie. Love it if more suspect you does just like the previous report concerning as colour t-shirt snap printing australia. Thanks>.<

 9. New LV Wallets Handbags Copy Sale

  A video of your display found its way into my Inbox last Christmas. I was shocked and amazed at the production. You should indeed be very proud.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*