خانه / تصویر / ترک سیگار

ترک سیگار

بیشتر افراد سیگاری، علاقمند به  ترک سیگارند و این کار ، تنها کار مهمی  است که یک نفر سیگاری می تواند برای طول عمر خود انجام دهد. در هر برهه از زمان، یک نفر  از هر شش نفر سیگاری در جهان کوشش برای ترک اعتیاد خود دارد. آنقدرها ساده نیست. با این وجود، ۱۱ میلیون نفر در انگلستان با موفقیت کامل عنوان  سیگارکشان  سابق یافته اند. بیشتر افرادی  که در این کار توفیق یافته اند خود در این کار پیشقدم بوده اند. کافی است که فرد، خودش آن را تشخیص دهد. همین تشخیص، موادّ اولیّه و حیاتی برای کار است. راه فوری و آسان  برای نکشیدن وجود ندارد و چیزی هم نیست که شما را از اقدام به کشیدن سیگار برحذر دارد. ولی، چنانچه شما جدّاً  مشتاق به این کارید، راه های بسیاری وجود دارد که  شما می توانید نام خود را در غیر دودی ها به ثبت  برسانید. ده راه پیشنهادیِ زیر ممکن است در این راه  به شما مساعدت نماید. چنانچه شما به کمک اضافی نیاز داشته باشید – مثلاً به آدامس، یا مشمّع های حاوی نیکوتین، یا پیوستن به گروه های پشتیبان.

۱۱ دیدگاه

  1. Superb site buddie. I actually ponder you will including a latest posting to t shirt printing brisbane australia. Thanks!

  2. Combe@gmail.com

  3. ۶۳. I’m very happy to read this. This is the kind of manual that needs to be given and not the random misinformation that is at the other blogs. Appreciate your sharing this best doc.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*