خانه / انواع بيماريهاي قلبي / سکته قلبی / برنامه آرامش و استراحت در توانبخشی سکته قلبی

برنامه آرامش و استراحت در توانبخشی سکته قلبی

در ابتدای هر جلسه توانبخشی قلبی برنامه گرم کردن بدن که شامل کش دادن ماهیچه هاست شروع می شود. تمرینات، بطور کلی ((اروبیک)) است. یعنی تمرین هایی است که کمک می کند قلب شما و دوران خون را در آن اصلاح بخشد. به تدریج شما را تشویق می کنند تا میزان فعالیت خودتان ظرف این چند هفته ای که در مرکز توانبخشی هستید اضافه کنید. بسیار قابل اهمیت است که شما در حد توان خود ورزش کنید و همواره به پیشنهادهای مربیان توجه داشته باشید. در آخر هر برنامه، قسمت آرامش شروع می شود تا شما به تمدید ماهیچه های بدن خود بپردازید و مانع از آن شوید که فردای آن روز در عضلات خودتان درد احساس کنید.

آرامش و استراحت بعد از سکته قلبی

شما قادر خواهید بود که برنامه های مختلف و متنوعی از آرامش اعصاب بدن را فرا گیرید و آنکه بیشتر برای شما مناسب است انتخاب کنید. می فهمید که این نوع برنامه ها تا چه حد برای افرادی که سکته قلبی داشته اند مفید و ضرور است.
اگر امکان داشته باشد کوشش کنید همسر، یا یکی از افراد خانواده یا دوستان خود را تشویق کنید تا همراه شما به این کلاس برود این کار، ترس و وحشتی که اینان از سکته قلبی دارند کمتر می کند و به آنان فرصت می دهد تا سوالهای خود را مطرح کنند و جواب بگیرند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*