خانه / مصرف سیگار

مصرف سیگار

اگر شما به بیماری های قلبی دچارید، یا اینکه سکته قلبی داشته اید، ممکن است از قبل بدانید که سیگار کشیدن برای قلب شما خوب نیست. برای ریه های شما نیز بد است.

شاید قبلا تصمیم به ترک آن گرفته باشید. ولی حالا شما دلائل اضافه دیگری برای ترک سیگار دارید. این دلائل گام های قوی و مثبتی است که شما بر می دارید تا کیفیت حیات خود را بهبود بخشید. ترک سیگار تنها اقدام مهمی است که یک نفر سیگاری می تواند برای بیشتر و بهتر زیستن بردارد.

حتی اگر قبلاً شما به بیماری های قلبی دچار بوده اید، به تحقیق مفید است که سیگار کشیدن را ترک کنید.

–        چنانچه شما سکته قلبی داشته اید، ادامه دادن به کشیدن سیگار شانس سکته مجدد شما را ظرف مدت یکسال دو برابر می کند.

–        چنانچه شما در انتظار آنژیوپلاستی یا جراحی «بای پاس» هستید، بهبودی شما سریع تر و درد شما کمتر است اگر قبل از عمل های فوق سیگار کشیدن را ترک کنید.

–        افراد سیگاری بیش از دیگران شانس ابتلا به آنژین صدری دارند و دفعات بستری شدن آنان در بیمارستان نیز بیش از دیگران است.

–        اگر نام شما برای عمل آنژین صدری به ثبت رسیده باشد تا از ان نجات یابید. چه بسا ترک سیگار بتواند آنژین شما را التیام بخشد، به نحوی که دیگر به عمل جراحی نیاز نداشته باشید.

۱۰ دیدگاه

  1. Fleckenstein@gmail.com

  2. Perfect services pal. I really believe that you will certainly such as my very own current review regarding as colour t shirt screen printing australia. Thanks.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*