خانه / انواع بيماريهاي قلبي / پيوند قلب / انتظار برای پیوند قلب

انتظار برای پیوند قلب

حد متوسط مدتی که یک بیمار در انگلستان برای پیوند قلب در نوبت می ماند در حدود شش ماه است.
پذیرش بیماردرلیست منتظرین نوبت برای پیوند قلب معایب و محاسنی دارد.اگر بیمار پذیرفته شود مسئله نا رسانی شدید قلب و خطراتی که به دنبال دارد همواره در جلوی چشمان اوست.زمان انتظار در لیست منتظرین نوبت میتواندبه زمان بزرگترین اضطراب هاوتنش برای بیمار تلقی گردد و در عین حال همواره ناقوس مرگ را در گوش بیمار به آن علت که ممکن است  در موعد مقرر قلبی مناسب برای وی یافت نشود به صدا در می آورد.در عمل،از هر صد نفر بیماری که نام آنان در لیست انتظار به ثبت رسیده است پانزده نفر آنان قبل از رفتن به اطاق عمل جان می بازند.
مراکزپیوند قلب همواره می کوشندتاقبل از آنکه عمل پیوند را انجام دهند،چنانچه شما از بیماری دیگری رنج می برید آن مشکلات رابویژه اگر از نوع عفونی آن باشد بر طرف سازند.هم چنین داوطلبانه شما را به جراح دندان معرفی می نمایند تا چنانچه دندانهای شما عفونی است انعفونت رااز بین ببرند تا سبب عفونت قلب جدیدشمانگردد.
پزشک شما،یاویژه گر قلبی که شما رازیر نظر داردولی شما به شوق آمده اید تاارتباطی نزدیک نزدیک بین خود و اعضای مرکز پیوند قلب برقرار سازید.
مهم آن است که این مرکز بتواند در کمترین مدت با شما تماس بر قرار نماید.
چنانچه قرار باشد تاانجام عمل پیوند قلب شما در بیمارستان باقی بمانید از هر سه نفر بیمار معمولا یک نفر آنان به علت بیماری زیادی که دارددر بیمارستان بر جای میماند تانوبت عمل پیوند قلب وی فرا رسد.
برای این نوع بیماران حق تقدم هایی در نظر گرفته میشود زیرا اینان بطور جدی به  پیوند فوری قلب نیازمندند.حتی بعضی از آنان لازم است قسمتی از زمان انتظار را در بخش مراقبت های ویژه بستری گردند. اگر قرار باشد به آنان داروهای قوی نیز خورانده شود تاسبب تحریک قلب نارسای آنان گردد،که در آن صورت  تحت مراقبت قرار گرفتن آنان حتمی است.درهرحال،صرفنظر از بیماری شدیدی که اینان دارند ،از آنان انتظار دارندتاپس ازانجام عمل پیوند،مانندبیمارانی که از سلامت بهتری برخوردارند دستورات پزشک و بیمارستان رابکار بندند.

۵ دیدگاه

  1. Effective services colleague. Seriously assume you will certainly love the recently available report to custom offensive t shirts australia. Thanks.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*